۱۴۰۱ جمعه ۶ خرداد
شرح خبر
0 : 0 - 1396/05/16 - تعداد بازدید : 476
شهردار منطقه 6 تبريز در ديدار با مدير كل راه آهن آذربايجان :
همكاري بين اداره كل راه آهن آذربايجان با شهرداري منطقه 6 كلانشهر تبريز در زمينه آمادگي هرچه بهتر براي رويداد تبريز 2018

به گزارش روابط عمومي  اداره كل راه اهن آذربايجان در جلسه اي كه به پيشنهاد شهردار محترم منطقه 6 كلانشهر تبريز آقاي مهندس فيروزيان و به ميزباني اداره كل راه آهن آذربايجان و با حضور كارشناسان هر دو مجموعه تشكيل گرديد، طرفين نسبت به پيرامون مسائل جاري و  آمادگي براي  رويداد تبريز 2018 تبادل نظر كردند و  نهايتاً نتايج مثبت و ارزنده اي در راستاي پيشبرد اهداف مد نظر هر دو سازمان در خصوص رويداد تبريز 2018 حاصل شد.

در اين جلسه  مدير كل راه آهن آذربايجان شاپور ارصلاني  ضمن اشاره به لزوم ايجاد زمينه همكاري تنگاتنگ با شهرداري منطقه6كلانشهر تبريزدر خصوص رويداد تبريز 2018  و اعلام آمادگي اين اداره كل به همين منظور اظهار داشتند:  اداره كل راه آهن آذربايجان با توجه به اينكه يكي از مبادي ورودي كلانشهر تبريز مي باشد اقدامات خود را از سال گذشته آغاز كرده است و در اين راستا همگام با سياستهاي استاني پيش مي رود .

ارصلاني خاطر نشان كرد پروژه توسعه ايستگاه تبريزدر سه سطح آغاز شده كه فاز اول آن به اتمام رسيده و فاز دوم نيز در دست اقدام است و اظهار اميدواري كرد كه اين بخش از پروژه تا قبل از آغاز رويداد تبريز 2018 به بهره برداري برسد .

مدير كل راه اهن آذربايجان گفت زيباسازي و ساماندهي محوطه پارك راه آهن نيز يكي از پروژه هاي است كه در راستايي رويداد تبريز 2018 بخشي از آن اجرا گرديده و مي توان با مشاركت و همكاري شهرداري منطقه 6 كلانشر تبريز به سرانجام برسد .

ارصلاني با اشاره به اينكه ساماندهي  ايستگاه تاكسي راه آهن از اهم فعاليتهاي است كه اداره كل راه آهن آذربايجان در دست اقدام دارد كه به سرانجام رسيدن اين فعاليت ارائه خدمات با كيفيت مناسبتري را در بر خواهد داشت  .

مدير كل راه آهن آذربايجان از راه اندازي قطار چارتري به مقصد جلفا با مشاركت اين اداره كل و سازمان منطقه آزاد ارس خبرداد و خاطر نشان كرد اين همكاري در راستاي رونق بخشيدن به بحث توريسم و گردشگري در كلانشهر تبريز و همچنين خدمات رساني به ملت شريف و كم كردن حجم ترافيك از جاده مي باشد  .

در ادامه اين جلسه آقاي مهندس فيروزيان شهردار منطقه 6 تبريز ضمن تاكيد بر لزوم همكاري بيشتر و سريعتر بين اداره كل راه آهن و شهرداري منطقه 6 پيشنهاد داد كه كميته اي متشكل از كارشناسان شهرداري و اداره كل راه آهن آذربايجان در خصوص ساماندهي محوطه ميدان راه آهن و مقابل بيمارستان طالقاني تبريز تشكيل ضمن بازديدها ميداني و كارشناسي اتخاذ تصميم گردد.

در خاتمه اين نشست صميمي ارصلاني اظهار اميدواري كرد كه با آغاز رويداد 2018 براي كلانشهر تبريز ميزان سفرهاي ريلي افزايش  داشته باشند . 

 
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
شماره تلفن
توضيحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
کليه حقوق محتواي اين سايت متعلق به راه آهن جمهوري اسلامي ايران مي باشد.
Powered by DorsaPortal