۱۴۰۱ دوشنبه ۲ خرداد
شرح خبر
0 : 0 - 1395/05/13 - تعداد بازدید : 451
راه آهن آذربايجان به عنوان پايلوت راه آهن جمهوري اسلامي ايران در اجراي سيستم ارزيابي ايمني

دكتر قنادان مدير كل دفتر ارتقاي ايمني راه آهن جمهوري اسلامي ايران به همراه هئيتي از كارشناسان و مشاوران اين دفتر در تاريخ 95/5/12 در نشست اعضاي كارگروه ايمني و ريسك راه آهن آذربايجان شركت كرد .

قنادان نگاه سيستمي به شناسايي خطر و رسيدگي به آن با تبديل به پروژه و انجام كار تيمي توام با آموزش و فرهنگ سازي را از عوامل اصلي جلوگيري از ايجاد سوانح در راه آهن اعلام كرد  و از اجرايي شدن اين پروژه ، براي اولين بار در راه آهن آذربايجان به عنوان پايلوت خبر داد .

مدير كل دفتر ارتقاي ايمني راه آهن تمركز بر نظامات بازرسي براي افزايش ايمني را نسل اول موضوعات مرتبط ايمني اعلام كرد و افزود در اين نسل نگاه عميق به بازرسي ها اعمال شد و در نسل دوم موضوعات ايمني ، نگاه كلاسيك به موضوع ايمني و به عنوان يك شاخص كيفي مطرح گرديد و در راه آهن براي اولين بار وارد مرحله اجرايي گرديده است .

 

قنادان كار كردن بر روي فرهنگ ايمني را نسل سوم موضوعات ايمني در دنيا اعلام كرد و از اجرايي شدن آن در راه آهن ، بويژه در راه آهن آذربايجان به عنوان پايلوت راه آهن جمهوري اسلامي ايران خبر داد كه قابليت تعميم به ساير مجموعه ها از جمله ساير نواحي و مجموعه ستاد در راه آهن را خواهد داشت و در مرحله دوم اجرايي اين پروژه ، قابليت تعميم آن به ساير شركت هاي مرتبط حمل ونقل ريلي خواهد بود .

امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
شماره تلفن
توضيحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
کليه حقوق محتواي اين سايت متعلق به راه آهن جمهوري اسلامي ايران مي باشد.
Powered by DorsaPortal