۱۴۰۱ جمعه ۶ خرداد
شرح خبر
0 : 0 - 1394/11/26 - تعداد بازدید : 478
مرام نامه ايمني ريلي

مرام نامه ايمني ريلي

من با آگاهي كامل از نقش و تأثير ايمني در سلامتي،  رفاه و آسايش انسان، حفظ جهان هستي از آلودگي هاي زيست محيطي و تأمين شادي پايدار و درازمدت ديگران و خود (به عنوان عضوي از خانواده ريلي)، به پروردگار جهان و انسان متعهد مي گردم كه همواره در سراسر زندگي شغلي، حرفه اي و اجتماعي خود بدين مرام نامه وفادار باشم.

به انسان، به عنوان يك موجود صاحب خرد و شگفت انگيزترين پديدة آفرينش بينديشم، صديق و واقع بين بوده و اقدامات ضروري به منظور ايمن تر شدن حمل و نقل ريلي را انجام دهم.

دانش ايمني و تجربة حرفه اي خود را كه ميراث مشترك بشري است مغتنم دانسته و آنها را با ابتكار، خلاقيت و نوآوري در طراحي، برنامه ريزي و اجرا به كار بندم و كوشش كنم تا آن را به روز نگه داشته در حد توان به گنجينه دانش و تجربيات سودمند بيفزايم.

در تمام فعاليت هاي مرتبط با ايمني ريلي صداقت، دقت، نظم، عدالت، سرعت عمل، حفظ منافع ايمني ريلي را مد نظر قرار داده و سلامت و ايمني پرسنل ريلي، عابران و همجواران خط را مد نظر داشته نسبت به آنان مهربان، دلسوز و متعهد باشم.

سرمايه‌هاي ريلي چون ناوگان ريلي، تاسيسات ريلي، خط و كاركنان راه آهن را سرمايه هاي ملي دانسته، در حفظ و ايمني آنها كوشش نمايم.

از كوشش هاي ارتقاي فرهنگ ايمني و فعاليت هاي اجتماعي كه به منظور توسعة ايمني ريلي و سلامت عمومي انجام مي گيرد استقبال نموده و در آنها شركت نمايم.

در انجام وظايف حرفه اي محوله، فردي متعهد، مسئوليت پذير و مشاركت پذير باشم.

همكاران خود را تشويق به رعايت فرهنگ، استانداردها، مقررات و دستورالعمل هاي ايمني نمايم.

خدايا ؛

از تو مي‌خواهم مرا در انجام رسالتم كه همانا حفظ و ارتقاي ايمني ريلي است، به بهترين نحو ياري فرمايي تا بتوانم از مردم و نيز پرسنل و اموال راه آهن در برابر مخاطرات و حوادث دفاع نمايم."

هفته ايمني ريلي گراميباد

 

امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
شماره تلفن
توضيحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
کليه حقوق محتواي اين سايت متعلق به راه آهن جمهوري اسلامي ايران مي باشد.
Powered by DorsaPortal